فراخوان استقرار در مرکز نوآوری دانشکده مدیریت

۳۰ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۱:۱۰ کد : ۲۹۱۵۶ اخبار پژوهش و فناوری
تعداد بازدید:۹۸

پیرو تقاضای بسیار تیمها و شرکتهای مختلف برای استقرار در فضای مرکز نوآوری دانشکده مدیریت، و نظر به اهمیت شفافیت در فرایند واگذاری امکان استقرار، معاونت پژوهش و فناوری دانشکده تصمیم به اعلام فراخوان عمومی و دعوت از کلیه شرکت‌ها و تیم‌های دانشجویی و یا متعلق به اعضای هیئت علمی گرفته است. از این رو از کلیه متقاضیان درخواست می‌شود تا ساعت 13 روز سه شنبه 14 تیر 1401 با مراجعه به صغحه مرکز نوآوری دانشکده مدیریت تقاضای خود را از طریق فرم آنلاین وبسایت دانشکده ارسال کنند.

فرایند ارزیابی تقاضاهای دریافتی از طریق کارگاه کارآفرینی و نوآوری که از اعضای هیئت علمی دانشکده تشکیل شده است صورت می‌گیرد به این ترتیب که در فرایندی رقابتی کلیه تقاضاها را در برابر هم بررسی می‌کنند و با نمره‌دهی به ارزش‌هایی که هر یک از متقاضیان به همراه می‌آورند نسبت به واگذاری امکان استقرار به انها تصمیم‌گیری می‌کنند.

از این رو از کلیه متقاضیان دعوت می‌شود مطابق با معیارهای درخواست درج شده در فراخوان مذکور نسبت به ارسال تقاضای خود از طریق وبسایت دانشکده اقدام فرمایند. تاکید می‌شود که این مهلت تمدید نمی‌شود و کارگروه کارآفرینی و نوآوری از بعد از ظهر روز سررسید شروع به بررسی و ارزیابی تقاضاهای دریافت می‌کند.

شایان ذکر است که مرکز نوآوری دانشکده مدیریت شامل 600 متر فضا در زیرزمین ساختمان مرکز نوآوری است. تصاویری از این مرکز در گالری تصاویر این صفحه قابل مشاهده است.

کلید واژه ها: مرکز نوآوری استقرار شرکتها دانش بنیان