مسؤول وب‌سایت و روابط عمومی:

تلفن: 61117701          ایمیل: management@ut.ac.ir

سؤالات عمومی، انتقادات و پیشنهادات خود درباره دانشکده یا وب‌سایت دانشکده را از طریق ایمیل، فرم تماس با ما و یا تماس تلفنی، با مسؤول روابط عمومی دانشکده مطرح نموده و پاسخ دریافت نمایید.

فرم تماس با ما

در فرم زیر، فیلدهای نام و شماره تلفن ضروری نیست

  • چنانچه دانشجوی دانشکده هستید، مسایل آموزشی، دانشجویی، کتابخانه و سایر امور مربوط به واحدها را مستقیما با کارشناس مربوطه از طریق ایمیل  یا تلفن مطرح نمایید. تنها در صورت انتقاد یا پیشنهاد از عملکرد واحدها از این فرم استفاده شود.
  • کسانیکه که مایل به پیگیری کار ضروری خود هستند، حتما تمام مشحصات خود را بطور کامل درج نمایند و حتی در متن ارسالی توضیحات اضافه ارائه کنند تا با اطلاعات کامل پیگیر کار ایشان باشیم و نتیجه را با ایمیل و یا تلفن به ایشان اطلاع دهیم.
Text to Identify

* * * * * * * *

علاوه بر فرم فوق، در صورت تمایل می‌توانید از طریق ایمیل نیز مطالب خود را برای ما ارسال نمایید.

ایمیل: management@ut.ac.ir 

تذکر مهم:

این ایمیل و همچنین فرم فوق برای طرح مسایل کلی (انتقاد، پیشنهاد و ...) درباره دانشکده است. برای امور آموزشی، ارتباط با اساتید دانشکده و یا کارشناسان واحدها از فرم فوق یا ایمیل دانشکده استفاده نکنید و مستقیما به خود ایشان ایمیل بزنید.

 

(ایمیل اساتید و کارکنان بر روی سایت اعلام شده است)

 

1- سؤالات، پیشنهادات و انتقادات خود را درباره دانشکده مطرح نمایید.
     متن پیام ارسالی (جهت اطلاع ریاست دانشکده) تحویل دفتر ایشان خواهد شد و یا در صورت تمایل شما تحویل مسؤول واحد مربوطه می‌شود.

2- پیشنهادات و یا انتقادات خود را درباره مطالب موجود در وب‌سایت بیان فرمایید و اعلام نمایید که جای چه مطالبی در وب‌سایت خالی است و شما نیازمند دسترسی به چه مطالبی هستید تا در وب‌سایت اضافه گردد.

3- سایر مطالب .....