- پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

مرکز آموزش‌های الکترونیکی (مجازی)

مرکز آموزشهای الکترونیکی( مجازی) دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از سال 1386 با پذیرش دانشجو در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شروع بکار نمود. در مقطع کارشناسی در رشته های حسابداری ، مدیریت بازرگانی و مدیریت مالی پذیرش دانشجو برای دو دوره در سالهای 1386 و 1387 انجام شد.در مقطع کارشناسی دوره های مجازی دانشکده مدیریت تعداد 305 نفر دانشجو از دانشکده مدیریت فارغ التحصیل گردیدند.

ولی در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دانشجو در رشته گرایش های مختلف مدیریت و حسابداری همچنان ادامه دارد.

از ابتدای فعالیت مرکز آموزش های مجازی دانشکده مدیریت  تاکنون 1244 نفر از دانشکده مدیریت در دومقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اند.در حال حاضر تعداد 300  نفر دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد مجازی دانشکده مدیریت در رشته گرایش های مختلف  مدیریت مشغول به تحصیل می باشند.

دانشکده مدیریت در رشته های مدیریت بازرگانی در دو گرایش (بازرگانی بین الملل و بازاریابی)، منابع انسانی در دوگرایش (استراتژیک منابع انسانی و عمکلرد و بهره وری نیروی انسانی)، مدیریت کسب و کار گرایش استراتژی، مدیریت جهانگردی، مدیریت دولتی، مدیریت امور شهری، علم اطلاعات و دانش شناسی ( گرایش علم اطلاعات و کتابخانه های دیجیتال) در مقطع کارشناسی ارشد دارای دانشجو می باشد.  

البته پذیرش دانشجو در سایر رشته های مدیریت و حسابداری در سال های آینده با توجه به تقاضاهای گروه های آموزشی و سیاست های کلی دانشکده و دانشگاه متفاوت می باشد.

پذیرش دانشجو  در واحد آموزشهای مجازی دانشکده مدیریت از طریق کنکور سراسری امکان پذیر می باشد. شرکت در کلاسها برای دانشجویان مجازی از طریق الکترونیکی بوده و بنا به درخواست استاد درس،  بخشی از کلاس ها به صورت حضوری برگزار می گردد. لازم به توضیح است که کلیه کلاس های برگزار شده چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری ضبط گردیده و دانشجویان می توانند فایل کلاس ها را دانلود نموده و در فرصت مقتضی مطالعه نمایند.

سیستم آموزشی دانشجویان مجازی، آموزش محور می باشد. به عبارتی دانشجویان مجازی واحد پایان نامه را نمی گذرانند ولی در عوض به جای گذراندن 28 واحد درسی و 4 واحد پایان نامه، 32 واحد درسی را می گذرانند.

 

توجه مهم:

  1. امتحانات پایان ترم دانشجویان مجازی همانند دانشجویان دوره های روزانه و نوبت دوم به صورت حضوری برگزار می گردد.
  2. معدل فارغ التحصیلی برای دانشجویان مجازی همانند دانشجویان دوره های روزانه و نوبت دوم حداقل 14 در هر ترم می باشد. به عبارتی نمره قبولی برای هر درس 12 بوده و معدل کل دانشجو در هر ترم نباید از 14 کمتر باشد.

 

مدرک ارائه شده به دانشجویان مجازی دانشنامه معتبر دانشگاه تهران بوده و مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری اطلاعات می باشد و دانشجویان فوق منعی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری نخواهند داشت.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت های زیر مراجعه نمایید:

اطلاع از آموزشهای مجازی دانشکده مدیریت

وب سایت مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه تهران

{name=name, data=بابایی, type=text, options=[]}
 نام خانوادگی:  سیروس
 نام:  بابایی
 سمت:  مسئول آموزشهای مجازی
 تحصیلات:  کارشناسی ارشد- کارآفرینی
 تلفن:  
 ایمیل:  sirousbabaei@ut.ac.ir
 اتاق:  ساختمان شمالی- ضلع غربی (چپ)‌- همکف- انتهای راهرو