اعضای هیات علمی    کارکنان    ورود به سایت

- شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

انتشارات

 

تاریخچه:

اداره انتشارات دانشکده مدیریت از تابستان سال 1367 با انتشار فصلنامه دانش مدیریت شروع به کار کرد. 
 
فصلنامه علمی- پژوهشی بررسی‌های حسابداری و حسابرسی از تابستان سال 1371 و دوفصلنامه علمی­ پژوهشی تحقیقات مالی از زمستان 1372در این اداره منتشر می‌شوند.
 
فصلنامه دانش مدیریت نیز از دی ماه سال 1386 موفق به اخذ درجه علمی­ پژوهشی  از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد.
 
در تابستان 1387 دانش مدیریت بعد از انتشار 81 شماره به کار خود پایان داد و به 4 فصلنامه علمی­ پژوهشی مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی و مدیریت فناوری اطلاعات تقسیم شد.
 

سطح علمی و رتبه نشریات دانشکده:

هر هفت نشریه این دانشکده دارای رتبه علمی- پژوهشی بوده و جزو نشریه‌های برتر پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) در رشته‌های خود هستند.
 
فصلنامه بررسی های حسابداری و حسابرسی، همواره جزو 4 نشریه اول منتخب وزارت علوم تحقیقات و فناوری و (top journal) های جهان اسلام و نشریه (ISC ) بوده و در سال‌های 1386و 1391 موفق به کسب رتبه برتر در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC)  با بالاترین ضریب تاثیر شده است.
همچنین این نشریه در سال 1391 موفق به کسب عنوان نشریه برتر در زمینه علوم انسانی در دوازدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر در هفته پژوهش شده است.
 
فصلنامه مدیریت فناوری اطلاعات در سال 1389 از سوی  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عنوان نشریه برتر سال را کسب کرد و در سال 1390 موفق به کسب عنوان نشریه برتر در زمینه علوم انسانی در دوازدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر شده است.
 

قابل توجه پژوهشگران محترم:

جهت آشنایی بیشتر با نشریات دانشکده، استفاده تمام متن از محتوا و مقالات نشریات و دانلود آنها و یا همکاری با نشریات (ارسال مقاله- داوری مقالات و ...) از طریق لینکهای زیر به وب سایت تخصصی هر نشریه وارد شوید.
 
همچنین در صورت نیاز از طریق ایمیل‌های ذیل با ما در ارتباط باشید (کلیه ایمیل ها در کمتر از 24 ساعت کاری پاسخ داده خواهد شد).
 

 

 

کارشناس انتشارات

آقایی- فروزان

آقایی- فروزان


 نام خانوادگی:  آقایی
 نام:  فروزان
 سمت:  کارشناس دفتر انتشارات
 تحصیلات:  
 تلفن:  61117637
 ایمیل:  forozan_aghee@ut.ac.ir
 اتاق:  ساختمان تحصیلات تکمیلی- اتاق 4

نمایشگر دسته ای مطالب

کتب منتشره اعضای هیأت علمی دانشکده (1399-1400)
کتب منتشره اعضای هیأت علمی دانشکده (1399-1400)
تصویر جلد کتاب‌های منتشرشده اعضای محترم هیأت علمی دانشکده مدیریت در سال 1400 و 1399 ...