اعضای هیات علمی    کارکنان    ورود به سایت

- سه‌شنبه، ۴ آبان ۱۴۰۰

آزمایشگاه کسب و کار

آزمایشگاه تحقیقات کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با هدف ایجاد بستری برای انجام مطالعات آزمایشگاهی در حوزه مدیریت و اقتصاد در مهرماه سال 1396 با تلاش اساتید دانشکده و با همکاری و مشارکت مالی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران واقع در طبقه سوم ساختمان الغدیر احداث و راه اندازی شد. این آزمایشگاه با برخورداری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متنوع و به روز، به پژوهشگران این امکان را می دهد تا بتوانند به مطالعه و تحلیل رفتار ذینفعان مختلف بنگاهها نظیر کارکنان و مشتریان بپردازند و راهکارهایی کاربردی مبتنی بر دانش به صاحبان کسب وکارها وتصمیم گیران در حوزه های مختلف مدیریتی ارائه دهند. لازم به ذکر است که این آزمایشگاه اولین آزمایشگاه با تجهیزات پیشرفته و در سطح دانشگاههای تراز اول دنیا می باشد که در حوزه مدیریت و اقتصاد در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و در کشورمان ایران آغاز به کار نموده است. این آزمایشگاه در یک سایت کامپیوتری با تعداد 33 عدد سیستم متصل از طریق شبکه و امکانات نرم افزاری احداث شده است.

جهت مشاهده جزییات بیشتر می توانید به سایت آزمایشگاه مراجعه نمائید:

www.brlab.ir

آزمایشگاه تحقیقات کسب‌وکار این امکان را برای پژوهشگران فراهم ساخته تا بتوانند در حوزه‌های مختلف علوم رفتاری ازجمله موارد زیر به پژوهش بپردازند:  

تصمیم‌گیری  /   رفتار مصرف‌کننده  /   رفتار سازمانی  /   مدیریت عملیات رفتاری  /   اقتصاد رفتاری  قیمت‌گذاری       تبلیغات   /  طراحی و بسته‌بندی محصول   /    طراحی محیط   /  تجربه کاربری

مزیت‌های آزمایشگاه تحقیقات کسب‌وکار دانشگاه تهران:

برای صاحبان کسب‌وکارها:

        شناخت و درک بهتر مشتریان و مصرف‌کنندگان به تصمیم گیران سازمان‌ها کمک می‌کند تا با در نظر گرفتن انتظارات و واکنش‌های مخاطبان میزان خطای تصمیم‌گیری را به حداقل رسانده و محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهند. آزمایشگاه تحقیقات کسب‌وکار دانشگاه تهران در راستای پیوند صنعت و دانشگاه، بستری است برای تعامل پژوهشگران و تصمیم گیران سازمان‌ها تا با ترکیب دانش و تجربه بهره‌وری تصمیمات حوزه کسب‌وکار را ارتقا بخشند.

برای اساتید و دانشجویان:

       امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آزمایشگاه تحقیقات کسب‌وکار دانشگاه تهران این امکان را برای پژوهشگران فراهم ساخته تا با طراحی و اجرای آزمایش‌های رفتاری، قدم بزرگی در راستای ارتقای دانش و کمک به سازمان‌ها بردارند.

برای شهروندان و علاقه‌مندان به مشارکت در پژوهش‌های علمی:

مشارکت‌کنندگان در مطالعات علمی، نقش پررنگی در راستای ارتقای علم و کمک به کسب‌وکارها ایفا می‌کنند. افراد علاقه‌مند به مشارکت در پژوهش‌های آزمایشگاه تحقیقات کسب‌وکار می‌توانند با تکمیل فرم داوطلبی، اطلاعات خود را برای دعوت به مشارکت در تحقیقات آزمایشگاه کسب‌وکار دانشگاه تهران ثبت نمایند.

 

 

 

 

 

 

هندیجانی- رزا

هندیجانی- رزا


{name=name, data=رزا, type=text, options=[]}
 نام خانوادگی:  هندیجانی
 نام:  رزا
 سمت:  مسؤول آزمایشگاه کسب و کار
 تحصیلات:  دکترا- استادیار
 تلفن:  61117711
 ایمیل:  rosa.hendijani@ut.ac.ir
 اتاق:  ساختمان شمالی- ضلع غربی (سمت چپ)