مرکز آموزش های کاربردی

رویکرد دوره های آموزشی علمی کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ،بکارگیری اعضای هیئت علمی دانشگاه و اساتید با تجربه در جهت آمادگی بیشتر دانش پذیران در سطوح مختلف شغلی جامعه می باشد. این دوره ها جهت آمادگی هر چه بیشتر مدیران و کارکنان سازمان های مختلف دولتی و خصوصی در نظر گرفته شده است. دوره های برگزار شده توسط مرکز آموزش های کاربردی ، به صورت کاملا کاربردی بوده ، بطوریکه امکان استفاده هر چه بیشتر از موضوعات برای شرکت کنندگان فراهم می گردد.

از جمله فعالیت های این مرکز می توان به برگزاری دوره های تخصصی کاربردی برای سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی مثل بانک ها ، صنایع خودروسازی ، شهرداری و … اشاره کرد. همچنین برگزای سمینارهای تخصصی در حوزه مدیریت عمومی ، همکاری با سازمان ها جهت برگزاری همایش های تخصصی بین المللی مانند همکاری در برگزاری دومین مجمع جهانی مدیریت و مجمع جهانی تبلیغات ، انعقاد قراردادهای تخصصی با سازمانها و موسسات ، همکاری با موسسات آموزشی در زمینه اجرای دوره های تخصصی و برگزاری دورهای تخصصی MBAوDBA را می توان در زمره فعالیتهای انجام گرفته و پیش روی این مرکز آموزشی برشمرد.

در پایان هر دوره گواهینامه ای توسط مرکز آموزش های کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برای دانشپذیران صادر می گردد.

دوره های آموزشی مرکز آموزش های کاربردی مدیریت

  1. برنامه های آموزشی مشترک دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و سازمان توسعه تجارت ایران
  2.  کارگاه آموزشی EXcel مقدماتی و پیشرفته در مدیریت حسابداری
  3. کارگاه آموزشی مدل سازی معادلات ساختاری نرم افزار لیزرل
  4. کارگاه آموزشی داشبورد مدیریت
  5. کارگاه آموزشی آشنایی با گمرک الکترونیک
  6. ‌ پذیرش دوره‌های ‌‌MBA و ‌ DBA ‌دانشکده مدیریت دانشگاه‌ تهران(داوطلبان پس از ثبت‌‌نام‌اولیه‌در سایت مرکز به نشانی www.fmut.ir دعوت به مصاحبه خواهند شد و ثبت‌‌‌نام نهایی داوطلبان مشروط به قبولی در مصاحبه می‌باشد.­­ جهت مشاوره تلفنی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88332920 یا 88333117 تماس حاصل فرمائید.)
  7. ثبت نام در دوره های MBA و DBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
  8. دوره آموزشی پنجره واحد(سامانه جامع گمرکی) EPL((تنها دوره مورد تایید گمرک جمهوری اسلامی ایران))

وب سایت رسمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران . Copyright @ 2017