مرکز آموزش های کاربردی

یکی از وظایف مهم دانشگاه ها توانمندسازی اقشار مختلف جامعه و رفع مشکلات و درخواستهای سازمانها و دستگاه های اجرایی کشور می باشد.با عنایت به محدودیت ظرفیت های موجود در سیستم رسمی آموزشی، ایجاد و توسعه جریان های متنوع آموزش های عمومی و تخصصی در دانشگاه ها امری ضروری است. با عنایت به این امر، مرکز آموزشهای آزاد کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از سال – با هدف ارتقا آگاهی مدیران کشور و توسعه کیفی مهارتهای مدیریتی آغاز بکار کرد. از سال – نیز  با توجه به نیاز های روز افزون جامعه به دانش و مهارت  های حرفه ای و کاربردی مدیریت بصورت جدی تری به برگزاری دوره های MBA ، DBA  و دوره های کوتاه مدت با هدف ارتقا سطح علمی و تخصصی کارکنان موسسات  اقدام کرده است.

چشم انداز

پیشتاز در تربیت و آگاهی بخشی هر چه بیشتر دانش مدیریت در کشور، متناسب با نیازهای جامعه  و دستیابی به جایگاه برترین  مرکز آموزش های حرفه ای و کاربردی مدیریت در کشور

ماموریت

ارزش آفرینی در عرصه های ملی و بین المللی از طریق تربیت مدیران و کارشناسان حرفه ایی و بروزرسانی دانش و مهارتهای مدیریتی آنان 

اهداف

بازآموزی و آموزش تکمیلی برای دانش آموختگان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی

آموزش تک درس برای متقاضیان

آموزش  براساس درخواست نیاز و تقاضای جامعه

آموزش براساس روندهای جدید موضوعات آموزشی بصورت  تخصصی و کاربردی مورد نیاز بازار کار و صنعت

آموزش ضمن خدمت کارکنان سازمان های دولتی و غیر دولتی

آموزش های دوره های تخصصی و تطبیقی با کارکردهای حرفه ایی

راهبردها

عدم موازی کاری با آموزش های رسمی : دوره های آموزش آزاد، دوره های غیر رسمی است که بصورت تخصصی و کاربردی اجرا می شود و برنامه های این دوره منطبق با آموزش های رسمی نمی باشد.

برگزاری حضوری و نیمه حضوری : دوره آموزشهای آزاد این مرکز هم بصورت حضوری و هم نیمه حضوری قابل اجرا می باشد

 

بهره گیری از اساتید مجرب دانشگاه تهران و سایر دانشگاه ها: رویکرد دوره های آموزشی علمی کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، بکارگیری اعضای هیئت علمی دانشگاه و اساتید با تجربه در جهت آمادگی بیشتر دانش پذیران در سطوح مختلف شغلی جامعه می باشد. این دوره ها جهت آمادگی هر چه بیشتر مدیران و کارکنان سازمان های مختلف دولتی و خصوصی در نظر گرفته شده است.

کاربردی و حرفه ای بودن دوره ها: دوره های برگزار شده توسط مرکز آموزش های کاربردی ، به صورت کاملا کاربردی بوده ، بطوریکه امکان استفاده هر چه بیشتر از مطالب آموزشی جهت   حل مسایل واقعی و چالش های مدیریتی مواجه شده در محیط های کاری  توسط شرکت کنندگان فراهم می گردد.

فراهم بودن امکان برگزاری دوره ها در محل سازمانها : از جمله فعالیت های این مرکز می توان به برگزاری دوره های تخصصی کاربردی  در محل سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی مثل بانک ها ، صنایع خودروسازی ، شهرداری و … اشاره کرد.

اعطای گواهی شرکت در دوره ها: در پایان هر دوره به شرکت کنندگان در دوره های آموزشی  و سمینارهای تخصصی برگزارشده توسط مرکز، گواهی معتبر شرکت در دوره های آموزشی از سوی دانشگاه تهران اعطا  می گردد.

استفاده از شیوه های مدرن آموزشی: به منظور کاربردی بودن دوره ها سعی شده است از روش ها و ابزارهای  نوین آموزشی همچون نرم افزارهای بازی سازی ، شبیه سازی ،  مطالعات موردی و ... حداکثر استفاده صورت گیرد.

همکاری  موثر با سازمانها ی متقاضی  دوره های آموزشی:  در طراحی دوره های آموزشی حداکثر تلاش لازم ‌صورت خواهد گرفت تا دوره ها منطبق با نیازها و شرایط اقتضایی هر یک از سازمانهای دولتی و خصوصی بصورت کاملا انعطاف پذیر برگزار شود.

تعامل موثر با سایر موسسات آموزشی : مرکز آموزش های کاربردی دانشکده مدیریت به عنوان هاب و سکوی آموزشی  برتر در حوزه مدیریت و نیز در راستای بهره گیری از حداکثر ظرفیت  و توانمندیهای سایر موسسات آموزشی کشور امکان مشارکت و همکاری موثر در برگزاری سمینارها و  دوره های  آموزشی جدید را دارد. به عنوان مثال میتوان به همکاری با سازمان ها جهت برگزاری همایش های تخصصی بین المللی مانند همکاری در برگزاری دومین مجمع جهانی مدیریت و مجمع جهانی تبلیغات ، انعقاد قراردادهای تخصصی با سازمانها و موسسات ، همکاری با موسسات آموزشی در زمینه اجرای دوره های تخصصی و برگزاری دورهای تخصصی  MBAو DBA را می توان در زمره فعالیتهای انجام گرفته و پیش روی این مرکز آموزشی برشمرد.

فرایند پذیرش  در دوره های آموزشی مرکز آموزش های کاربردی مدیریت

ثبت نام در کلیه دوره های آموزشی مرکز آموزش های کاربردی  دانشکده مدیریت  تنها از طریق سایت داتشکده مدیریت دانشگاه تهران  و بخش مربوط به مرکز آموزش های کاربردی و صرفا" از طریق لینکهای ذیل امکان پذیر است.

1- ثبت نام در دوره‌های حضوری ‌‌MBA و ‌ DBA ‌دانشکده مدیریت دانشگاه‌ تهران(داوطلبان پس از ثبت‌‌نام‌اولیه‌در سایت مرکز به نشانی www.fmut.ir دعوت به مصاحبه خواهند شد و ثبت‌‌‌نام نهایی داوطلبان مشروط به قبولی در مصاحبه می‌باشد.­­ جهت مشاوره تلفنی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88332920 یا 88333117 تماس حاصل فرمائید.

2. ثبت نام در دوره های نیمه حضوری MBAو DBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران . جهت ثبت نام به آدرس  www.vla.ir  مراجعه نمایید، همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22136764 تماس حاصل فرمایید.

3.ثبت نام در دروه حضوری DBA تحول دیجیتال دانشکده مدیریت دانشگاه تهران : داوطلبان پس از ثبت نام در سایت WWW.POSTMBA.IR   دعوت به مصاحبه خواهند شد.

4. ثبت نام در دوره های حضوری MBA  منابع انسانی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران : داوطلبان پس از ثبت نام در سایت WWW.DIGITALDBA.IR  دعوت به مصاحبه خواهند شد.

شماره های تماس:88229901- 88220537

5. ثبت نام دوره های متفرقه دانشکده مدیریت دانشگاه تهران . ( جهت ثبت نام به آدرس Management.ut.ac.ir/fa/register ) مراجعه فرمایید.

 

 توضیحات : برای پذیرش دوره‌های ‌‌MBA و ‌ DBA ‌دانشکده مدیریت دانشگاه‌ تهران داوطلبان پس از ثبت‌‌ نام ‌اولیه‌ در سایت مرکز دعوت به مصاحبه خواهند شد و ثبت‌‌‌نام نهایی داوطلبان مشروط به قبولی در مصاحبه می‌باشد. لازم‌به ذکر است برای پذیرش در دوره های کوتاه مدت نیازی به انجام مصاحبه نمی باشد و صرفا ثبت نام در سایت  مرکز کافی می باشد.( جهت اطلاعات بیشتر با شماره  تلفن 02188003087 تماس حاصل فرمایید.

وب سایت رسمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران . Copyright @ 2018