اخبار

سومین جشنواره آموزشی و پژوهشی دانشکده مدیریت با معرفی نفرات برگزیده در بخش های آموزشی و پژوهشی در محل تالار الغدیر دانشکده مدیریت برگزار گردید.

سه شنبه، 1396/12/08

در این جشنواره از اساتید برگزیده در حوزه های آموزشی و پژوهشی و همچنین دانشجویان برگزیده در مقاطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

این مراسم در روز دوشنبه مورخ 1396/12/07 ساعت 15 الی 18 در محل تالار الغدیر دانشکده مدیریت برگزار گردید. در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر حسنقلی پور ریاست محترم دانشکده مدیریت ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در این مراسم به دلایل برگزاری جشنواره اشاره نموده و با اعلام این مطلب که آموزش صحیح دانشجویان می تواند پیش زمینه ای برای تربیت پژوهشگران خبره در سطح دانشگاه و جامعه گردد ، بیان داشتند که اهمیت رشته های مدیریت و حسابداری در جامعه به قدری بالا است که در همه سازمان ها های دولتی و خصوصی می توان با تربیت مدیران توانمند ساختار مدیریتی  سازمان ها را اصلاح نمود.

در ادامه جنا آقای دکتر محمد علی شاه حسینی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مدیریت و جناب آقای دکتر حسین صفری معاون پژوهشی دانشکده به نحوه انتخاب نفرات برگزیده و معیارهای انتخاب آنها در حوزه های تخصصی آموزشی و پژوهشی اشاره نمودند.

در ادامه مراسم جناب آقای دکتر محمد نیلی احمد آبادی رئیس محترم دانشگاه تهران طی سخنرانی خود از آمیخته گی امر آموزش و پژوهش برای موفقیت بیشتر دانشگاه  مطالبی را بیان نمودند.

در پایان مراسم از برگزیدگان حوزه های آموزش و پژوهش در بخش اساتید و دانشجویان با اهدای جوایز و لوح تقدیر ، قدردانی بعمل آمد.

اسامی برگزیدگان سومین جشنواره آموزشی و پژوهشی دانشکده مدیریت در بخش های مختلف

وب سایت رسمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران . Copyright @ 2018